Solidarity Award Nominee

Ben jij blij dat wij bos aan zichzelf terug geven?

Mede dankzij het European Solidarity Corps hebben wij onze stichting kunnen oprichten en is het eerste proefbos dat van zichzelf is een feit. Deze successen worden ook gezien door hetzelfde Corps wat ons dan nu ook heeft genomineerd voor de Solidarity Awards!

In de korte onderstaande #video maken we nog een keer onze missie duidelijk. Steun je deze? Stem dan op ons en zeg het voort!

Ben jij blij dat wij bos aan zichzelf terug geven?

Mede dankzij het European Solidarity Corps hebben wij onze stichting kunnen oprichten en is het eerste proefbos dat van zichzelf is een feit. Deze successen worden ook gezien door hetzelfde Corps wat ons dan nu ook heeft genomineerd voor de Solidarity Awards!

In de korte onderstaande #video maken we nog een keer onze missie duidelijk. Steun je deze? Stem dan op ons en zeg het voort!

Natuur met zelfbestuur.

Help een stuk bos zowel juridisch als ecologisch op eigen benen te laten staan.

Ik wil hieraan bijdragen